Головна » 2014 » Жовтень » 3 » "Відомий та невідомий гетьман України Іван Виговський. Хто він?"
"Відомий та невідомий гетьман України Іван Виговський. Хто він?"

25 вересня 2014 року в ЗОШ І-ІІІ ступенів №28 м. Житомира відбулась наукова конференція "Відомий та невідомий гетьман України Іван Виговський. Хто він?". В роботі конференції взяли участь учні, вчителі, батьки школи, науковці вищих навчальних закладів нашого міста, представники міського управління освіти, громадських організацій, ЗМІ.

Учасники конференції у своїх виступах розповіли про життя та діяльність гетьмана України як борця за українську державу.

На конференції прийнято лист-звернення до управління освіти Житомирської міської ради щодо порушення  клопотання перед депутатським корпусом та його керівництвом про присвоєння навчальному закладу імені гетьмана Івана Виговського.

Переглядів: 381 | Додав: Schooladmin | Рейтинг: 0.0/0