Головна » 2015 » Квітень » 28 » Створення фан-клубу "Діти Всесвіту"
Створення фан-клубу "Діти Всесвіту"

Головна мета клубу: · популяризація книг О.Бердника; · популяризація субкультури навколо творчості О.Бердника; · пошукова робота з історії створення картин, пісень О.Бердника; · залучення учнів, закоханих в поезію, літературу, малювання; · організація літературно-поетичних вечорів, зустрічей; - поповнення цікавими матеріалами кімнати пам'яті О.Бердника

Девіз клубу:    "Радістю пройдемо безодні (О.Бердник)

На засідання запрошувати поетів, художників, бардів, вчителів, науковців музею космонавтики, Житомирського державного університету ім.І.Франка, організатора фестивалю "Безмежний Всесвіт О.Бердника" О.Земнухова, представників ЗМІ. До тематичних засідань готуються буклети, відеоматеріали, аудіокниги, виставки.

Учасниками фан - клубу розроблений статут, в якому зазначені загальні положення, мета, завдання та зміст роботи клубу.

Переглядів: 357 | Додав: Schooladmin | Рейтинг: 0.0/0