Головна » 2015 » Квітень » 28 » Наш земляк – гетьман Іван Виговський
Наш земляк – гетьман Іван Виговський

Загальноосвітній школі №28 м.Житомира хочуть присвоїти звання гетьмана Івана Виговського. За останні роки учням та адміністрації навчального закладу вдалося відродити українські традиції та піднести їх на новий рівень. Тому й ініціювали перейменування школи ім’ям того, хто все життя боровся за справедливість та незалежність рідної землі. Шлях до перейменування пройшли чималий, залишилося отримати згоду на сесії міської ради від депутатів. Виговський був талановитим адміністратором, воєначальником і дипломатом. Він став першим гетьманом української козацької держави, що був страчений за участь у боротьбі за її незалежність. Учасники навчально-виховного процесу мають надію, що депутати міської ради в їхньому бажанні перейменувати школу їм не відмовлять.

Переглядів: 354 | Додав: Schooladmin | Рейтинг: 0.0/0