Головна » 2014 » Вересень » 25 » Міжнародний День миру
Міжнародний День миру

19 вересня в ЗОШ I-III ступенів №28 м. Житомира пройшов Міжнародний День миру. Молодша ланка школярів вишикувалась на святкову лінійку, де представники шкільної організації "Вірний тил" привітали всіх присутніх із святом та розпочали шкільний ранок із виконання гімну України.

Актив школи зустрічав учнів, вчителів та батьків привітально-патріотичними листівками "Мир Україні!".

Кожен бажаючий протягом дня міг написати побажання "Україна - мирна країна" на блакитно-жовтій стрічці, яка буде відправлена українським військовим в зону АТО.

Для учнів 5-х класів парламент школи підготував квест "Ми за мир!". Школярам було запропоновано 10 станцій із завданнями на патріотичну тематику:

- "Наш спільний дім - Україна!",

- "Голуб миру",

-  "Загадкова станція",

- "Руки миру",

- "Україна співоча",

- "Все буде добре",

- "Україна мальовнича",

- "Конверт запитань",

- "Акторська станція",

- "Я знаю свої права".

На кожній станції команда отримувала частинку пазла, з яких по закінченні квесту складала фото із зображенням місця, де знаходиться приз.

Для ГПД був проведений конкурс малюнків на асфальті.

Переглядів: 416 | Додав: Schooladmin | Рейтинг: 0.0/0